#

Hakkımızda

OKUDUKÇA RAHATLATAN DERGİ “SADE SODA”

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Gençlik Komisyonu “ÖNDER Gençlik” tarafından hazırlanan gençlik dergisi “Sade Soda” ilk günkü gazıyla yayın hayatına devam ediyor. İmam Hatipli gençlerin sesi olmak,  onların sesini ve heyecanını duyurmak hedefiyle yola çıkan Sade Soda Dergisi; yetenekli genç kadro ve nitelikli içeriği bir arada barındırıyor.

Kariyer planlaması, doğru teknoloji kullanımı, tatil ipuçları, bilimsel gerçekler, paradokslar, gezi yazıları ve röportajlar ile gençlere farklı bir bakışı açısı sunan Sade Soda Dergisi, genç kalemlerin yanı sıra usta isimleri de  sayfalarında ağırlıyor. Yeni nesil whatsapp röportajları- “Çevrimiçi”, “Kitabın Orta Yeri”, “Pop Jazz Alaturka Saz” “Ayarlar/Altyazılar/Türkçe”, “Üç Dil/Three People/ثلاثة عوالم”  gibi orijinal sayfalar da her sayıda okuyucunun ilgisine sunuluyor.

Gençliğin ufkunu açacak ve muhakeme gücünü destekleyecek film ve kitap tavsiyelerine de yer veren Sade Soda Dergisi, yazıyla sınırlı kalmamak adına “Bir de Buradan Bak” notuyla, ilgili konuların internette detaylı bilgisine yönlendirme yapan QR kodlarını da  barındırıyor.

Sensiz Bir Kişi Eksiğiz”

3 aylık periyotlarla yayınlanan dergimiz, “Sensiz bir kişi eksiğiz!” mottosuyla genç ve yetenekli yazarların yetişmesine öncü olmak adına okuyucularının yazılarına da sayfalarında yer veriyor. Baloncukları her daim üstünde dergi “Sade Soda”, bir nefeste okunmayı ve eksik kalmamak adına “seni”  de bekliyor.

[email protected] mail adresimiz üzerinden bizimle yazılarını, çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz.